bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Pan Peabody i Sherman” w kinie Klaps od 21 marca


Najbliższy tydzień upłynie najmłodszym pod znakiem podróży w czasie. Zadba o to pan Peabody, który razem z Shermanem zawitają w ten piątek, 21 marca, do naszego kina Klaps.
 
Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie i opiekun chłopca o imieniu Sherman. Wynalazł wehikuł czasu i odbywa ze swoim podopiecznym niezwykłe podróże. Pewnego dnia Sherman odpala wehikuł, próbując zaimponować swojej koleżance Penny i dochodzi do rozerwania czasoprzestrzeni, a co za tym idzie – do pomieszania najważniejszych wydarzeń w historii. Pan Peabody musi wkroczyć do akcji, póki jeszcze nie jest za późno. Trójka bohaterów wskakuje w wehikuł czasu i wyrusza w podróż.
 
„Pan Peabody i Sherman” to opowieść o relacji ojca i syna. „Pan Peabody adoptował Shermana i stara się być jak najlepszy tatą.” - mówi reżyser Rob Minkoff („Król Lew”, „Stuart Malutki”) i dodaje : „Jak każda rodzina przechodzą lepsze i gorsze chwile, ale bardzo się kochają i pracują na wspólne szczęście.”  Reżyser przyznaje, że Pan Peabody i Sherman to klasyczny filmowy duet jak Flip i Flap, Batman i Robin, czy Sherlock Holmes i doktor Watson. Pan Peabody to nie byle jaki pies – jest przedsiębiorcą, wynalazcą, laureatem nagrody Nobla, olimpijczykiem i geniuszem. A do tego beaglem. Sherman natomiast to ciekawy świata, otwarty i żywiołowy chłopak. Jak każdy dzieciak trochę broi, ale stara się naprawiać swoje błędy.
 
Film łączy elementy przygody, komedii i science-fiction. Nie brakuje w nim błyskotliwych dialogów, a fabuła wciąga, zapewniając świetną rozrywkę dla całych rodzin.
 
Zapraszamy!
 
Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

 

Partnerzy