bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Pięćdziesiąt twarzy Greya" w kinie Klaps od 20 lutego – bilety już w sprzedaży!


Film, który tylko w jeden weekend przyciągnął do polskich kin ponad 800 tys. widzów, już od najbliższego piątku w kinie Klaps. „Pięćdziesiąt twarzy Greya” czekać będzie na odkrycie aż do 5 marca.

Anastasia Steele jest młodą studentką literatury, która przeprowadza wywiad z intrygującym Christianem Greyem - milionerem i przedsiębiorcą. Dziewczyna jest zafascynowana inteligentnym i przystojnym mężczyzną, który robi na niej niesamowite wrażenie, jednak gdy ich spotkanie dobiega końca, stara się o nim zapomnieć. Grey zjawia się jednak w sklepie, w którym dorywczo pracuje Anastasia i prosi o kolejne spotkanie. Studentka zgadza się - tym samym wkracza w niebezpieczny świat pożądania, erotyki i głęboko skrywanych pragnień.

Co jakiś czas pojawiają się na rynku utwory, które z mocą sejsmicznej siły pobudzają nasze zmysły, zaciekawiają nas i intrygują. Ta ogromna popularność sprawia, że wystarczy tylko wspomnieć ich tytuł a wszyscy wiedzą, co się pod nim kryje. Takim fenomenem jest właśnie „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Od czasu, kiedy pięć lat temu autorka E. L. James opublikowała w Internecie pierwsze pięć rozdziałów swojej powieści, trylogia „Pięćdziesiąt twarzy Greya” stała się jedną z najszybciej sprzedających się serii księgarskich w historii, ze 100 milionami egzemplarzy przetłumaczonymi na 51 języków. Trzy słowa zawarte w jej tytule stały się, nie tylko dla czytelników, nowym symbolem zmysłowości.

Film wyreżyserowany przez Sam Taylor-Johnson (John Lennon: Chłopak znikąd) w oparciu o historię zmysłowej miłości autorstwa E. L. James (pseudonim ERIKI MITCHELL) zabiera nas do tajemniczego świata, w którym w szczery sposób odkrywane są zawiłości damsko-męskich związków… i granic, do których jesteśmy w stanie się posunąć.
Ograniczenie wiekowe: od 16 lat
 
Bilety na weekendowe seanse już w sprzedaży. Zapraszamy do kasy kina Klaps codziennie od 14:30 do 21:00 (w piątek, 20 lutego, od 18:00).
 
Zapraszamy!
 
Szczegółowy repertuar oraz filmowe zapowiedzi na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.
 

Partnerzy