bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Piksele” i „Mission: Impossible – Rogue Nation” w kinie Klaps od 28 sierpnia


Kino Klaps w Limanowej zaprasza na dwa letnie hity, którymi zakończymy tegoroczne wakacje. „Piksele” i „Mission: Impossible – Rogue Nation” to pełne akcji filmy, które dostarczą rozrywki dorosłym jak i całym rodzinom.

 

Piksele” to film, w którym powracają kultowi bohaterowie gier lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Pac-Man, wielki goryl Donkey Kong, kosmici ze „Space Invaders” najadą ziemię z kosmosu cyberprzestrzeni. Pamiętacie jak chcieliście ich ustrzelić? Teraz wezmą odwet. Ludzkość znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie, znikną miasta, a na ulicach będzie grasował pożerający wszystko wielki Pac-Man.

Piksele” to najnowsza, widowiskowa superprodukcja dla całej rodziny w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy „Kevina samego w domu”, „Kevina w Nowym Jorku” oraz „Harry’ego Pottera i kamienia filozoficznego”.

Mission: Impossible – Rogue Nation” to kolejna, piąta odsłona kultowej serii o agencie IMF. Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej. Po rozwiązaniu IMF, Ethan (Tom Cruise) zostaje na lodzie, sam przeciw wysoko wyspecjalizowanej sieci agentów, Syndykatowi, który jest zdeterminowany, by zaprowadzić na świecie nowy porządek. Służyć ma temu eskalacja ataków terrorystycznych. Ethan, nie mając innego wyjścia, skrzykuje starą gwardię, by stawić czoła groźnemu Syndykatowi. Dołącza do nich zdyskredytowana agentka brytyjskiego wywiadu, która może, ale nie musi, stać po stronie IMF. Tak rozpoczyna się najbardziej nieprawdopodobna misja. Mission: Impossible.


Zapraszamy!


Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

Partnerzy