bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - "1800 gramów" na ekranie od 15 listopada!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia pięknej i wzruszającej historii Ewy, która jest Dyrektorem interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego. Cały swój czas poświęca porzuconym dzieciom, szukając im nowych i kochających rodzin. Magiczny bożonarodzeniowy czas przynosi głównej bohaterce niezwykły dar – Nutkę. Dla niemowlęcia, Ewa decyduje się zrobić absolutnie wszystko, nawet zaryzykować swoją karierę i siebie, aby otworzyć się na miłość… Premiera filmu "1800 gramów” od 15 listopada na ekranie polskich kin także kina Klaps!

Akcja filmu rozgrywa się w Krakowie, w okresie przedświątecznym. Bohaterką filmu jest Ewa – dyrektorka interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci.

Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc.

Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość…

Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła.

Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

„1800 gramów” to najnowszy filmowy projekt TVN, producenta takich hitów jak „Listy do M.” czy „Podatek od miłości”, które przed wielkimi ekranami zgromadziły łącznie imponującą liczbę blisko 10 milionów widzów! W roli głównej zobaczymy Magdalenę Różczkę, której partnerują: Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Dorota Kolak, Anna Tomaszewska, Marta Ścisłowicz, Wojciech Zieliński i Zbigniew Zamachowski.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy