bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” na ekranie od 26 lutego!


Po „Planecie singli” przychodzi czas na „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Od najbliższego piątku, na ekrany kin w całej Polsce wchodzi najnowsza komedia Kingi Lewińskiej, znanej przede wszystkim z reżyserowania takich seriali jak „Rodzinka.pl” czy „BrzydUla”. A w rolach głównych plejada polskich gwiazd z Maciejem Zakościelnym i Zbigniewem Zamachowskim na czele.

 

Siedmiu mężczyzn poszukuje w świecie wielkiej miłości i odrobiny szczęścia. W świecie, w którym niełatwo być prawdziwym facetem i coraz trudniej zorientować się, czego od mężczyzn oczekują kobiety. Filip (Paweł Domagała), sympatyczny roztrzepaniec, właśnie traci pracę, gdy ledwie co poznana Zosia (Aleksandra Hamkało) oznajmia mu, że jest z nim w ciąży. Z kolei jego przyjacielowi Tomaszowi (Mikołaj Roznerski) zawsze wszystko się udaje – narzeczona (w roli Basi – Alicja Bachleda-Curuś) i własny dom już czekają. Gdyby tylko nie ta panika przed poważnym zobowiązaniem… Producent muzyczny i podrywacz Kordian (Maciej Zakościelny) nie planuje jeszcze życiowej stabilizacji – dla niego życie to szaleństwo i stan wiecznego upojenia. Ricky (Zbigniew Zamachowski) – gwiazdor wymagający niezwykle intensywnej opieki – tylko on potrafi wyprowadzić Kordiana z tego stanu. Podczas gdy opuszczony przez żonę kierowca autobusu Stefan (Leszek Lichota) wszelkimi sposobami stara się odzyskać Julię (Dominika Kluźniak), zrozpaczony Jarosław (Piotr Głowacki) cierpi w swojej samotności…

 

7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to historia miłosna, największe polskie gwiazdy i zwariowany humor. Jak ułożą się losy 7 nieszczęśliwych mężczyzn, którzy chcą znaleźć miłość? Będziemy mogli się przekonać już od jutra!

 

Zapraszamy!

 

Partnerzy