bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Angry Birds Film” na ekranie od 27 maja!


Chcecie się dowiedzieć czemu Angry Birds są takie „angry”? Zapraszamy do obejrzenia najnowszej animowanej komedii, będącej filmową adaptacją jednego z największych fenomenów w świecie gier ostatnich lat. „Angry Birds Film” od 27 maja w kinie Klaps!


Film zabierze nas na egzotyczną wyspę szczęśliwości zamieszkaną przez kolorowe, radosne ptaki-nieloty, którym każdą chwilę wypełnia celebrowanie szczęścia. Pośród ptaków jest jednak kilku ptasich outsiderów – czerwonopióry Red, który ma „malutkie” problemy z kontrolowaniem swego temperamentu, szybki jak wiatr Chuck, oraz nieco wybuchowy Bomba. Kiedy jednak wyspę odwiedzą tajemnicze przebiegłe zielone świnki, to właśnie ci pierzaści buntownicy odegrają najważniejszą rolę i szybko rozgryzą ich prawdziwe zamiary…


W grudniu 2009 roku ludzie na całym świecie zaczęli masowo ściągać na swoje telefony nową grę... Tak zaczął się światowy fenomen Angry Birds. Małe zielone świnki najechały na wyspę zamieszkaną przez ptaki-nieloty, próbując wykraść im wszystkie jaja. I tak szczęśliwe, wiecznie zadowolone ptaszki stały się, cóż, naprawdę wściekłe. Co zresztą całkowicie uzasadnione, bo jak poczulibyśmy się my, gdyby ktoś zechciał zabrać nasze dzieci?
Wkrótce „Angry Birds” stały się najczęściej ściąganą grą w historii. Różne jej wersje ściągnięto do tej pory ponad trzy miliardy (!) razy! Fenomen zainteresował, naturalnie, producentów filmowych, w tym słynnego Jona Cohena („Jak ukraść księżyc?”), który od razu zobaczył w grze materiał na filmowy przebój. I tak rozpoczęła się droga ku powstaniu filmu, którego premiera nastąpi już w najbliższy piątek.


Zapraszamy!

 

Partnerzy