bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Avengers: Czas Ultrona” na ekranie od 7 maja!


Zbliża się premiera jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Po raz kolejny świat stanie w obliczu zagrożenia, a na ratunek ludzkości wyruszy grupa superbohaterów nazywanych Avengersami. Najnowszy film z kinowego uniwersum Marvela - „Avengers: Czas Ultrona” - wchodzi do kin w całej Polsce w najbliższy weekend, a przedpremierowe pokazy zaczynają się już w czwartek, 7 maja – również w limanowskim kinie Klaps.

 

Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach najpotężniejszych bohaterów Ziemi z drużyny Mścicieli. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i niespodziewanych zwrotów akcji.

Tytułowi Avengersi to brygada superbohaterów, w których wciela się plejada holywoodzkich gwiazd: Robert Downey Jr, Chris Hemsworth, Chris Evans, Mark Rufallo, Scarlett Johansson i Jeremy Renner.

Łącząc najnowsze osiągnięcia techniki z magią i nadludzką sprawnością fizyczną, bronią Ziemi przed kolejnymi, coraz bardziej potężnymi wrogami. W najnowszej odsłonie muszą stawić czoła Ultronowi, postaci wyjętej z klasycznej fantastyki naukowej, Sztucznej Inteligencji, która buntuje się przeciwko swoim stwórcom.

Pierwsze recenzje zgodnie twierdzą, że „Avengers: Czas Ultrona” to potężna dawka akcji, ale również emocji. Joss Whedon, reżyser filmu, czyni ze swoich bohaterów sympatyczne postaci, które widzowie na całym świecie pokochali i będą mogli oglądać aż do 2019 roku, kiedy to na ekrany kin wejdzie ostatnia część przygód Avengersów - „Avengers: Infinity War Part 2”.

 

Zapraszamy!

 

Szczegółowy repertuar oraz filmowe zapowiedzi na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.


 

Partnerzy