bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - "Bad Boys 3" na ekranie od 24 stycznia!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia trzeciej odsłony uwielbianej przez widzów na całym świecie komedii sensacyjnej z dwoma amerykańskimi policjantami w rolach głównych. Bad Boys – Mike Lowrey (Will Smith) i Marcus Burnett (Martin Lawrence) – wracają, by po raz ostatni dać czadu! Ponowne spotkanie detektywów z Miami, których dzieliło wszystko aż do momentu, gdy połączyła ich przyjaźń może skończyć się tylko w jeden sposób… Premiera filmu „Bad Boys 3” od 24 stycznia na ekranie polskich kin także kina Klaps!

Will Smith i Martin Lawrence od wielu lat zapowiadali powrót do serii „Bad Boys”. Na szczęście nie były to tylko słowa i już w styczniu odbędzie się premiera „Bad Boys For Life”. Jest to trzecia przygoda, w której zobaczymy w akcji dwójkę amerykańskich gliniarzy.

Mike Lowrey i Marcus Burnett zajmą się tym razem rozpracowaniem Armando Armasa, który jest szefem kartelu narkotykowego. Fabuła zapowiada się ciekawie, ponieważ Burnett w końcu został inspektorem policji, a jego najlepszy przyjaciel znajduje się aktualnie w kryzysie wieku średniego. Bohaterowie najchętniej skupiliby się już wyłącznie na emeryturach, jednak nie mogą sobie pozwolić na takie przyjemności. Nowa sprawa ponownie połączy ścieżki starych przyjaciół.

W produkcji nie zabraknie akcji, kilku humorystycznych scen i możemy mieć nadzieję, że seria wróci w blasku.

W "Bad Boys 3" oprócz Willa Smitha i Martina Lawrence'a zobaczymy nowe twarze. Wśród nich m.in. Alexander Ludwig znany z roli Bjørna w serialu "Wikingowie" oraz Charles Melton, czyli Reggie z "Riverdale".

Reżyserami filmu są: Adil El Arbi i Bilall Fallah. Scenariusz napisali: Chris Bremner, Joe Carnahan, David Guggenheim i Anthony Tambakis. Popisy Alexandra Ludwiga i Charles'a Meltona na dużym ekranie w "Bad Boys 3" będziemy mogli oglądać od 24 stycznia 2020 roku.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy