bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w Kinie Klaps - "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" na ekranie od 2 listopada!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia najnowszej produkcji Disneya inspirowanej klasyczną baśnią E.T.A Hoffmana oraz baletu Czajkowskiego. "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" to magiczna historia opowiadająca o poszukiwaniach, miłości i tajemnicach. "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" od 2 listopada na ekranie kina Klaps.

Bohaterką filmu „Dziadek do orzechów i cztery królestwa” jest Clara, dziewczyna poszukująca jedynego w swoim rodzaju klucza, który pozwoli jej otworzyć pudełko z darem od zmarłej matki. W czasie poszukiwań trafia do tajemniczej, magicznej krainy. Tam spotyka żołnierza, Phillipa. Razem stają do walki ze złą Matka Ginger, władczynią Czwartego Królestwa, aby zdobyć klucz i zaprowadzić ład i porządek w całej krainie.

Wszystko, czego potrzebuje Klara, to klucz otwierający tajemnicze pudełko z bezcennym darem. Jednak złota nić, za którą podąża dziewczynka na balu, prowadzi ją wprost do równoległej krainy. Klara poznaje w niej żołnierza Filipa, myszy oraz historię trzech królestw (Ziemi Płatków Śniegu, Krainy Kwiatów i Krainy Słodyczy), które prowadzą walkę z czwartym królestwem. Jeśli Klarze i jej sprzymierzeńcom nie uda się pokonać złej Matki Ginger, pokój na świecie będzie zagrożony.

Film familijny "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" to piękna produkcja z niesamowitymi zdjęciami i gwiazdorską obsadą. W rolach głównych wystąpili Mackenzie Foy, Helen Mirren, Morgan Freeman i Keira Knightley.

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy