bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Epoka Lodowcowa: Mocne uderzenie” na ekranie od 29 lipca!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza na kontynuację przebojowej komedii animowanej, która podbiła serca milionów widzów. „Epoka Lodowcowa: Mocne uderzenie” to już piąta odsłona przygód Wiewióra, Sida, Mańka i Diego. Zapraszamy od 29 lipca do kina Klaps w Limanowej!


Wieczna pogoń Wiewióra za orzeszkiem sprawia, że zostaje wystrzelony w kosmos i niechcący uruchamia ciąg zdarzeń, które poważnie zagrożą światu. Sid, Maniek, Diego i reszta ferajny będą musieli opuścić dom i wyruszą na wielką wyprawę pełną humoru i przygód – trafią w egzotyczne miejsca i poznają barwne postaci.


Jak wyjaśnia producentka Lori Forte, która pracuje przy serii od samego początku: „W pierwszym filmie jest scena, w której stado mija coś na kształt lodowego muzeum, w którym widać prehistoryczną rybę, dinozaura, zwierzę przypominające Sida i statek kosmiczny. Od początku uważaliśmy, że to intrygujący pomysł i nie mieliśmy wątpliwości, że do niego wrócimy. Uznaliśmy, że piąta część to idealny moment, by rozwinąć wątek latającego spodka.”


W historii nie brakuje pięknie nakreślonych relacji w stadzie, czyli tego, za co pokochaliśmy „Epokę lodowcową” najbardziej. W tej rodzinie nie można narzekać na niedobór miłości, ciepła, humoru i przygód. Tym razem bohaterowie będą musieli się przystosować do nowych warunków. „To największe wyzwanie, jakiemu przyszło im stawić czoło. Wspaniale patrzeć, jak sobie z nim radzą.” - mówią twórcy i dodają: „Stado cały czas się rozwija – podobnie jak świat wokół.”


Serdecznie zapraszamy do ponownego wejścia w świat Epoki Lodowcowej!
 

 

Partnerzy