bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w Kinie Klaps - "Godzilla II: Król potworów" na ekranie od 14 czerwca!Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia pełnej akcji i heroicznych wysiłków opowieści o przygodach członków kryptozoologicznej organizacji Monarch, którzy będą musieli zmierzyć się z całym mnóstwem olbrzymich potworów, włączając w to potężnego Godzillę, walczącego z Mothrą i Rodanem, a także ze swoim odwiecznym rywalem - trójgłowym Królem Ghidorah. Premiera filmu „Godzilla II: Król potworów” od 14 czerwca na ekranie polskich kin również kinie Klaps!

Kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, opowiada historię o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. W tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem.

Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację… a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.

Film „Godzilla 2: Król Potworów” to kontynuacja produkcji „Godzilla” z 2014 roku. Nowy film został osadzony w uniwersum potworów, w którym rozgrywała się także akcja dzieł „Kong: Wyspa Czaszki” z 2017 roku. Według niektórych źródeł widzowie będą mieli okazję zobaczyć w nowej produkcji samego King Konga, który ma być swoistą zapowiedzią powstającego filmu o starciu tych dwóch, najpotężniejszych i najpopularniejszych potworów wykreowanych przez kino.

Reżyserem i scenarzystą nowej Godzilli jest Michael Dougherty. W obsadzie zobaczymy takich aktorów jak – Millie Bobby Brown (Stranger Things), Charlesie Dance (Gra o tron), Kyle Chandler (Manchester by the Sea, Wilk z Wall Street), Vera Farmiga (seria Obecność, Kod nieśmiertelności), Bradley Whitford (Uciekaj!, Zapach kobiety) czy Sally Hawkins (Kształt wody, Kwiat pustyni).

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy