bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Gru, Dru i Minionki” na ekranie od 30 czerwca!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia zwariowanej, animowanej komedii o równie zwariowanych stworzonkach, które pokochał cały świat. Tak, Minionki powracają! Już w najbliższy piątek na ekrany kin w całej Polsce wejdzie najnowsza odsłona ich przygód. „Gru, Dru i Minionki” od 30 czerwca w kinie Klaps.


Tym razem niedoszły dziecięcy gwiazdor z lat 80., Balthazar Bratt, ma plan zdominowania całego świata. Para agentów Ligi Antyzłoczyńców, Gru i Lucy, muszą mu w tym przeszkodzić. W międzyczasie główny bohater dowiaduje się, że ma bajecznie bogatego brata bliźniaka Dru, który chciałby pójść w jego ślady.


Filmy wytwórni Illumination stały sie światowym fenomenem. Minionki są dziś rozpoznawalne na całym globie, mając 95-procentową rozpoznawalność (w krajach, w których filmy z ich udziałem były wyświetlane). Filmy wypełnione wyjątkowymi postaciami, zabawnymi i autentycznymi, przyniosły Illumination dochód rzędu 4,7 miliarda dolarów. A wspomnieć należy także, że dwa spośród nich znalazły się w pierwszej szóstce najbardziej dochodowych animacji w historii kina, gromadząc zróżnicowaną publiczność różnych kultur i w każdym wieku na całym świecie.


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.
 

Zapraszamy!

Partnerzy