bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" na ekranie od 20 grudnia!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia ostatniej odsłony kultowej sagi Lucasfilm Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Saga rodziny Skywalkerów dobiega końca lecz opowieść będzie żyć wiecznie. Lucasfilm i reżyser J.J. Abrams raz jeszcze łączą siły, aby zabrać widzów w spektakularną podróż do odległej galaktyki. Tego po prostu nie można przegapić! Czym zaskoczą w finale twórcy jednej z najbardziej kultowych serii w historii kina? Jaki będzie koniec odwiecznej batalii pomiędzy jasną i ciemną stroną Mocy? Odpowiedzi na wszystkie pytania szukajcie w kinach! Premiera filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” od 20 grudnia na ekranie polskich kin także kina Klaps!

Fabuła filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" kontynuuje losy bohaterów zawarte w poprzednich częściach serii. Wygląda na to, że odwieczny bój między Jedi i Sithami powoli zmierza ku końcowi, a rozwiązanie tego wątku doprowadzi sagę Skywalkera do długo oczekiwanego finału. Jak rozwiną się losy bohaterów i jak będzie wyglądać konkluzja ich przygód?

"Skywalker. Odrodzenie" to obok ostatniej odsłony marvelowskich "Avengersów" najbardziej oczekiwane kinowe widowisko 2019 roku. Film pobił rekord przedsprzedaży biletów w ciągu godziny od ich udostępnienia.

IX epizod ma być kulminacją zapoczątkowanej w 1977 roku przez George’a Lucasa historii, zatem oczekiwania są ogromne. Trudno się zatem dziwić decyzji o powrocie w najnowszym filmie Imperatora Palpatine’a, najbardziej obok Dartha Vadera charakterystycznego złoczyńcy ze świata "Gwiezdnych wojen". Disney postawił na bezpieczne rozwiązanie i zbudowanie IX epizodu wokół postaci, którą fani sagi znają i uwielbiają.

Dla widzów jest to jednak powrót nieoczywisty. O ile w przypadku Luke’a Skywalkera, Hana Solo czy Lei Organy ich pojawienie się w nowej trylogii wydawało się naturalne, tego samego nie można powiedzieć o Imperatorze. Z prostego powodu - wspomnianej trójce udało się przeżyć wydarzenia w VI epizodzie sagi, w przeciwieństwie do największego manipulatora w galaktyce.

Powrót Palpatine’a stanowi największą zagadkę dotyczącą "Skywalker. Odrodzenie", nad którą widzowie głowią się od miesięcy. Wygląda na to, że została ona w końcu rozwiązana, a brakujące elementy układanki dostarczył sam Disney.

Film "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" ma stanowić zwieńczenie sagi o rodzie Skywalkerów. Akcja 9. części dzieje się około rok po wydarzeniach z poprzedniego filmu, za reżyserię odpowiedzialny jest J.J. Abrams, w rolach głównych wystąpią Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Billy Dee Williams oraz, o dziwo, Mark Hamill. Ten ostatni gra Luke'a Skywalkera i jego bohater pod koniec ostatniej części filmu zmarł, jednak okazuje się, że wróci jako "zjawa mocy".Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy