bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w Kinie Klaps - "Hotel Transylwania 3" na ekranie od 12 października!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia kolejnej części przygód bohaterów "Hotelu Transylwania", którzy tym razem wyruszą w niezapomniany rejs. „Hotel Transylwania 3” od 12 października na ekranach polskich kin, także kina Klaps.

W „Hotelu Transylwania 3” ponownie spotkamy się z naszymi ukochanymi, potwornie zabawnymi bohaterami, którzy na przestrzeni ostatnich lat stali się nieodzownym elementem światowej popkultury. Tym razem Paka Draka wybiera się na wymarzone wakacje luksusowym statkiem, a my towarzyszymy im na każdym kroku tej zabawnej i – jak się okaże – niebezpiecznej wyprawy. Na początku wszystko idzie jak z płatka – nasi upiornie zabawni bohaterowie korzystają ze wszystkich zaplanowanych przez załogę statku atrakcji, by wymienić choćby potworną siatkówkę, egzotyczne wycieczki, czy opalanie pod światłem Księżyca. Ale wakacje ze snów wkrótce zamieniają się w koszmar, kiedy Mavis odkrywa, że jej ojciec – Dracula – zakochał się w kapitan statku – Erice, która ukrywa pewien sekret mogący zniszczyć cały ród potworów…

Paka Draka nie tylko opuszcza hotel, znajdując się w nowych, egzotycznych miejscach, rozwijamy także wątek emocjonalny między Drakiem i Mavis. Do tej pory Drak był takim tatusiem, który troszczy się o swoje oczko w głowie – swoją ukochaną córunię. Ona tymczasem zakochuje się, zakłada rodzinę. I nagle Mavis widzi, że sytuacja zmienia się całkowicie. Jej ojciec zakochuje się i teraz trzeba się skoncentrować na nim. Ale to nie takie proste. Mavis spostrzega, że ojciec znalazł się w prawdziwym niebezpieczeństwie.

Wszystkie te okoliczności sprawiły, że poznamy zupełnie nowe oblicze znanych postaci. – Jest tu jeszcze więcej humoru, więcej zabawy niż w dwóch pierwszych odsłonach – mówi Tartakovsky. – To nie tylko podróż wakacyjna, to przygoda! Poznajemy zupełnie nowe miejsca – włącznie z zaginionym miastem Atlantydą. No, i ten dreszczyk emocji – zastawiona przez Erickę pułapka.


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy