bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w Kinie Klaps - "Jak pies z kotem" na ekranie od 19 października!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia ciekawej i pełnej humoru komedii "Jak pies z kotem", w której dwaj bracia będą próbowali nadrobić stracone lata. „Jak pies z kotem” od 19 października na ekranach polskich kin, także kina Klaps.
 
Najnowszy film Janusza Kondratiuka, autora niezapomnianych „Dziewczyn do wzięcia”, to słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych, dla którego inspiracją jest prawdziwa historia.
Pełna ironicznego humoru wizja nieszablonowej rodziny, z jej konfliktami i rywalizacją, niepozbawiona momentów wzruszenia i autentycznej bliskości.
Gdy starszy z braci Andrzej, nagle zachoruje, młodszy pomimo różnic i muru nieporozumień jaki przez lata wyrósł między nimi, podejmie się opieki nad potrzebującym pomocy bratem.

Wielką siłą filmu jest scenariusz, który napisało samo życie. Dzięki nagraniom rozmów między braćmi, Janusz Kondratiuk i Dominik W. Rettinger nie musieli nanosić wielu poprawek. Olgierd Łukaszewicz zachwycił się tym materiałem. „To jest wspaniale skonstruowany scenariusz. Jest wzruszający, śmieszny, dowcipny – precyzyjnie literacko napisany. Bardzo frapujący, inspirujący. Znajduję w tym scenariuszu nuty, które mnie rozczulają, które mnie śmieszą, które mnie irytują. Tworzą obraz niezwykle wiarygodnych relacji w rodzinie. Ten film jest historią rodzinną. Opowiada o złożonych relacjach braterskich”.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy