bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Koko Smoko” na ekranie od 24 lipca!


Kokos to mały smok ognisty. Sprytny, odważny, a przede wszystkim ciekawski. Wraz z rodzicami i przyjaciółmi żyje na nieodkrytej do tej pory Smoczej Wyspie. O jego przygodach czytają już dzieci na całym świecie. W czerwcu również polskie dzieci mogły zapoznać się z sympatycznym smokiem dzięki pierwszemu wydaniu książki „Mały Koko Smoko idzie do szkoły”, a już od tego piątku będziemy mogli go oglądać na ekranie kina. Zapraszamy na „Koko Smoko”!

 

Mały ognisty smok Kokos otrzymuje niezwykle odpowiedzialne zadanie: ma strzec ognistej trawy, która jest wielkim skarbem smoczego rodu. Niestety wystarczy chwila nieuwagi, a trawa znika Kokosowi sprzed nosa. Dzielny smok postanawia wyruszyć na poszukiwanie zaginionego skarbu. W tej przygodzie towarzyszyć mu będzie smoczy przyjaciel Oskar oraz sympatyczna kolczatka Lusia. Wkrótce Kokos odkryje dwie zaskakujące prawdy: po pierwsze -inne gatunki smoków nie przepadają za smokami ognistymi, po drugie –bez ognistej trawy całej wyspie grozi katastrofa. Mały bohater postanawia zrobić wszystko, by uratować ojczyznę wszystkich smoków i położyć kres międzygatunkowym waśniom.

 

"Koko Smoko" Niny Wels i Huberta Weilanda to bajka z przesłaniem. Przede wszystkim mówi o tym, że rodzinę i przyjaciół trzeba cenić najbardziej, ale również o tym, że lojalność i szacunek dla wszystkiego co otrzymujemy są niezwykle ważnymi wartościami.

 

Zapraszamy do kina!

 

Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.
 

Partnerzy