bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Legion samobójców” na ekranie od 5 sierpnia!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia kolejnej odsłony kina o superbohaterach. Tym razem jednak będą to superbohaterzy jakich jeszcze nie widzieliśmy. „Legion samobójców” wchodzi na ekrany kin w całej Polsce już w najbliższy piątek, 5 sierpnia. Zapraszamy!


Jak dobrze być złym. Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia. Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, że mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć tylko o przetrwanie?


W rolach głównych zobaczymy śmietankę Hollywood: od Willa Smitha, przez Margot Robbie po Jareda Leto. Scenariusz do filmu napisał jego reżyser David Ayer w oparciu o postaci z uniwersum DC Comics.


Z pewnością takiego filmu o superbohaterach jeszcze nie widzieliśmy!


Zapraszamy!

 

Partnerzy