bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Lego® Batman Film” na ekranie od 10 lutego!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do udziału w szalonej zabawie razem z bohaterami filmu LEGO® PRZYGODA, który stał się fenomenem na skalę światową. Tym razem jednak to samozwańczy przywódca grupy — Batman — zostaje gwiazdą własnej wielkoekranowej przygody. „Lego® Batman Film” od 10 lutego w kinie Klaps!


W Gotham szykują się wielkie zmiany. Jeśli Batman chce uratować miasto przed zakusami Jokera, musi porzucić swoją samotnię i spróbować współpracy z innymi, a przy okazji być może przyjąć bardziej pozytywną postawę.


Will Arnett, podobnie jak w filmie LEGO® PRZYGODA, ponownie użycza swojego głosu Batmanowi z LEGO, znanemu także jako Bruce Wayne. W postać Jokera wcielił się Zach Galifianakis (Muppety: Poza prawem, trylogia Kac Vegas), sierotę Dicka Graysona zagrał Michael Cera (serial Bogaci i bankruci). Głosu Barbarze Gordon użyczyła Rosario Dawson (serial Daredevil), a Alfredowi — Ralph Fiennes (filmy o Harrym Potterze). Za reżyserię filmu LEGO® BATMAN: FILM odpowiada Chris McKay, a za jego produkcję — Dan Lin, Phil Lord, Christopher Miller i Roy Lee, którzy współpracowali przy produkcji animacji LEGO® PRZYGODA.


To animacja, nie tylko dla najmłodszych. Dorośli będą się na niej równie dobrze bawić.


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.


Serdecznie zapraszamy! 

Partnerzy