bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w Kinie Klaps - "Lego: Przygoda 2" na ekranie od 8 lutego!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia drugiej części niezwykłych przygód bohaterów słynnych na całym świecie klocków LEGO®, którzy staną przez nie lada wyzwaniem obrony Klockburga przed całkowitym zniszczeniem. Premiera filmu „LEGO® PRZYGODA 2” od 8 lutego na ekranie polskich kin również Kina Klaps.

Minęło pięć lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia.

Emmet i Lucy mieszkają w ciężkich pustynnych warunkach, które na pierwszy rzut oka bardzo przypominają to, co widzieliśmy np. w „Mad Maksie”. Ich w miarę sielankowe życie zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy w okolicy pojawiają się statki kosmiczne LEGO DUPLO, które w końcu porywają dziewczynę. Emmet wyrusza w podróż, której celem jest odbicie jej z rąk najeźdźców.

Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie LEGO®, Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności Master Builderskich, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

W oryginalnej obsadzie głosowej kontynuacji niewątpliwego przeboju kinomani z pewnością usłyszą następujące gwiazdy: Chris Pratt – mistrz budownictw, czyli Emmet Brickowoski, Elizabeth Banks – Wyldstyle, Will Arnett – Batman, Channing Tatum – Superman oraz Jonah Hill – Zielona Latarnia.


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy