bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Piękna i Bestia” na ekranie od 17 marca!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Już w najbliższy piątek na ekrany kin w całej Polsce wejdzie „Piękna i Bestia”, aktorska ekranizacja hitu Disneya sprzed lat.


Dawno, dawno temu był sobie przystojny, młody Książę. Kiedy u bram jego zamku stanęła stara żebraczka, prosząc o schronienie przed burzą i oferując w zamian skromny kwiat róży, nieczuły młodzieniec przegonił ją. Aby ukarać Księcia za jego bezduszność, kobieta rzuciła klątwę na zamek, przemieniając jego właściciela w Bestię, a służących w przedmioty codziennego użytku. Zaklęcie straci moc tylko wtedy, gdy młodzieniec nauczy się kochać ludzi i okaże się godzien ich miłości, zanim opadnie ostatni płatek zaczarowanej róży…


Znana fabuła i uwielbiane przez widzów postacie ożyją w olśniewającej fabularnej adaptacji animowanego klasyka „Piękna i Bestia” z fenomenalną gwiazdorską obsadą z udziałem: Emmy Watson, Dana Stevensa, Luke’a Evansa, Kevina Kline’a, Josha Gada, Ewana McGregora, Stanleya Tucciego, Audry McDonald, Gugu Mbatha-Raw, Hattie Morahan, Nathana Macka, Iana McKellena i Emmy Thompson.


Film wyreżyserował Bill Condon, a scenariusz do niego napisali Stephen Chbosky i Evan Spiliotopoulos na podstawie animacji z 1991 r. Za muzykę odpowiada Alan Menken. W filmie usłyszymy nowe nagrania piosenek znanych z pierwowzoru autorstwa Menkena i Howarda Ashmana oraz trzy nowe utwory skomponowane przez Menkena i Tima Rice’a.


„Piękna i Bestia” to urzekająco romantyczny i komediowy zarazem film, jest niezapomnianą opowieścią o miłości i przyjaźni przenoszącą widzów do magicznego świata baśni, gdzie dobro zwycięża zło.


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.


Serdecznie zapraszamy!

 

Partnerzy