bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w Kinie Klaps - "Planeta Singli 3" na ekranie od 8 lutego!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia 3 części uwielbianej przez widzów komedii romantycznej, opowiadająca o historii miłości dwóch zupełnie różnych charakterów, które w końcu decydują się… na ślub! Ale jak to zawsze bywa w ich przypadku w drodze do ołtarza czeka ich wiele perypetii. Premiera filmu „Planeta singli 3” od 8 lutego na ekranie polskich kin również kina Klaps.

Planeta Singli” to jedna z najbardziej udanych polskich komedii romantycznych ostatnich lat.
W 2016 roku na ekrany trafiła pierwsza część filmu z Maciejem Stuhrem i Agnieszka Więdłochą w rolach głównych. Film opowiadał o historii miłości przebojowego playboya Tomka, który nie wierzy w to, że kiedyś się zakocha (Stuhr) i nieśmiałej Ani Więdłocha), która głęboko wierzy w prawdziwą miłość. “Planeta Singli” podbiła serca polskich widzów którzy domagali się kontynuacji tej historii.

W najnowszej części “Planety Singli” do dobrze już znanej fanom obsady dołączą kolejne wielkie gwiazdy polskiego kina – m.in. Bogusław Linda i Borys Szyc. A co wydarzy się w trzeciej części komedii?

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy