bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Player One” na ekranie od 6 kwietnia!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia najnowszego filmu Stevena Spielberga „Player One” — opartego na bestsellerowej powieści Ernesta Cline’a pod tym samym tytułem, która stała się fenomenem na skalę światową. „Player One” od 6 kwietnia w kinie Klaps!


Rzeczywistość 2045 roku nie nastraja optymistycznie. Świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia w chaosie. Wade Watts (Tye Sheridan) czuje, że żyje, tylko gdy ucieka do OASIS — wirtualnego uniwersum, w którym większość ludzi spędza całe dnie. W OASIS można podróżować, przeżywać przygody i być kimkolwiek się zapragnie. Jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia. Ekscentryczny geniusz James Halliday (Mark Rylance), który stworzył OASIS, szuka godnego następcy. Organizuje trzyetapowy konkurs, w którym nagrodą jest olbrzymia fortuna i całkowita kontrola nad uniwersum. Wade i jego przyjaciele znani jako „Wielka Piątka” podejmują wyzwanie polegające na szukaniu skarbów w zakrzywionej rzeczywistości. W fantastycznym świecie — pełnym niespodzianek, ale i niebezpieczeństw — czeka ich zadanie ważniejsze niż sam konkurs. Muszą ocalić OASIS i cały świat.

Film wyreżyserował trzykrotnie nagrodzony Oskarem Spielberg (Lista Schindlera — w kategoriach najlepszy reżyser i najlepszy film oraz Szeregowiec Ryan — w kategorii najlepszy reżyser). Scenariusz autorstwa Zaka Penna i Ernesta Cline’a powstał na podstawie powieści Cline’a, która przez ponad 100 tygodni znajdowała się na liście bestsellerów New York Timesa, a niedawno trafiła na pierwszą pozycję tej listy.

„Film ten jest wyjątkowy z tego względu, że pośród wartkiej akcji zwraca uwagę na istotne kwestie, które są zarówno aktualne, jak i ponadczasowe. To historia o dojrzewaniu, która opowiada o więzach przyjaźni, odkrywaniu pierwszej miłości, a także akceptacji — samego siebie i innych. To epicki film science fiction przesiąknięty duchem Spielberga” — mówi producentka Kristie Macosko Krieger, która współpracuje z reżyserem od ponad dwudziestu lat.

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy