bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w Kinie Klaps - "Sekretne życie zwierzaków domowych 2" na ekranie od 28 czerwca!Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia drugiej części niezwykłych przygód zwierzaków domowych, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie. Jakie tajemnice naszych ulubieńców poznamy w drugiej części animacji? Pierwsza błyskawicznie stała się hitem i podbiła serca widzów na całym świecie! Premiera filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych 2" od 28 czerwca na ekranie polskich kin również kina Klaps!

Informacja o tym, że ta animacja doczeka się drugiej części, z pewnością ucieszy wszystkich miłośników zwierząt na całym świecie. Sekretne życie zwierzaków domowych weszło na na ekrany kin w 2016 roku, a film ten okazał się wówczas ogromym sukcesem.

Za animacją stoi Illumination - to samo studio, któremu zawdzięczamy Jak ukraść Księżyc i filmy o Minionkach.

W drugiej części Sekretnego życia zwierzaków domowych Max wraz z pozostałymi futrzakami będą musieli stawić czoła groźnemu weterynarzowi, który znęca się nad swoimi podopiecznymi.

Kilka ciekawostek z filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych 2":

→ Tak się szczęśliwie złożyło, że dziesiątą animowaną produkcją wytwórni Illumination jest druga część międzynarodowego hitu z 2016 roku – „Sekretne życie zwierzaków domowych”. Pełna humoru komedia tym razem skupi się na emocjonalnym życiu zwierzaków domowych, więziach, jakie łączą je z innymi zwierzakami oraz rodzinami. Dostaniemy też odpowiedź na pytanie, które zawsze nurtuje większą część ludzkości: Co one naprawdę robią, kiedy nas nie ma w domu?

→ Twórcom zależało, by druga część skupiała się na czymś innym, aby nie powtarzać tego samego schematu. Chcieli, aby film był świeży, zaskoczył widzów. – Kiedy pracujesz nad sequelem, głównym celem jest zaproszenie widzów na spotkanie z bohaterami, których pokochali, ale pokazanie także czegoś nowego, nowych postaci, nowych przygód, emocji – mówi Chris Meledandri – Publiczność, przychodząc do kin na drugą część filmu, pragnie zobaczyć swoich ukochanych bohaterów, zobaczyć, co u nich słychać, jacy są dziś. Nie można więc pokazać widzom powtórki z rozrywki. Dlatego zależało nam, by pokazać dalsze losy zwierzaków, chociaż zrobiliśmy to tak, by ten, kto nie widział pierwszej części, mógł wszystko zrozumieć.

→ - Osobiście najbardziej zachwyca mnie w drugiej części wyzyskanie aspektu, na który nie wszyscy zwracają uwagę: relacji między zwierzakami a ludźmi. Bo przecież nie jest tak, że tylko my, ludzie, troszczymy się o nasze zwierzaki. One także troszczą się o nas – mówi Meledandri. Dlatego jednym z ważnych wątków „Sekretnego życia zwierzaków domowych 2” jest właśnie relacja Maxa z powiększoną rodziną i nowym jej członkiem – dzieckiem.

→ Pracując nad scenariuszem, przerzucaliśmy się pomysłami – wspomina Chris Renaud, reżyser filmu – Ukazanie rodzącej się relacji między dzieckiem a psem było jednym z najlepszych pomysłów, bo przecież to dzieje się w tak wielu rodzinach i generuje coś, co można nazwać jedynie „prawdziwą miłością”. Ale tak naprawdę większość historii pokazanych w filmie wzięła się z naszych własnych doświadczeń ze zwierzakami.

→ Twórcom zależało także, aby „dwójka” była bardziej zabawna od pierwszej części. Trzy z powracających na ekran postaci – Max, Bridget i Tuptuś – znajdą się w sytuacjach, które całkowicie wyprowadzą je ze strefy komfortu, co dla widzów będzie absolutnie zabawne, by wspomnieć choćby neurozy wielkomiejskiego Maxa, próby suczki Bridget, by stać się kotem, czy rozczarowanie Tuptusia, który żył w przekonaniu, że jest prawdziwym superbohaterem.


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy