bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w Kinie Klaps - "Spider-Man: Daleko od domu " na ekranie od 5 lipca!Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia kolejnej odsłony przygód Petera Parkera jako Spider-Mana, który tym razem wraz z przyjaciółmi wybiera się na… wakacje. Jednak plan odpoczynku od wcielenia Spider-Mana spełza na niczym. Peter Parker z wielkimi oporami decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent. Premiera filmu "Spider-Man: Daleko od domu" od 5 lipca na ekranie polskich kin również kina Klaps!

W następstwie wydarzeń, jakie miały miejsce w filmie „Avengers: Koniec gry”, Spider-Man musi stawić czoła nowym zagrożeniom w świecie, który nigdy nie będzie taki sam.

W filmie Peter Parker razem ze swoimi przyjaciółmi wyrusza na wycieczkę po Europie. Jednak w czasie swojej podróży zostaje zwerbowany przez Nicka Fury'ego, aby pomógł mu w powstrzymaniu grupy złoczyńców znanych jako The Elementals. W walce z antagonistami Spider-Man połączy siły z Mysterio.

Peter Parker powraca jako Spider-Man w nowym filmie „Spider-Man: Daleko od domu”. Nasz przyjaciel-superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.

W nowym filmie o przygodach Spider-Mana w postać tę wciela się Tom Holland. Samuel L. Jackson gra Nicka Fury – byłego dyrektora T.A.R.C.Z.Y., a Zendaya Coleman Michelle „MJ” Jones – samotniczkę i koleżankę Petera Parkera ze szkoły. Jake'a Gyllenhaala zobaczymy w roli Quentina Becka/Mysterio – iluzjonisty z innej linii czasowej, który walczy wraz z Parkerem z Elementals.

Ponadto w obsadzie znaleźli się: Jon Favreau (Harold „Happy” Hogan), J.B. Smoove'a (Dell), Jacoba Batalona (Ned Leeds), Martina Starra (Roger Harrington) czy Marisę Tomei (May Parker).


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy