bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w Kinie Klaps - "Świat w ogniu" na ekranie od 23 sierpnia!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia trzeciej części hitowego amerykańskiego thrillera, który zyskał ogrom fanów na całym świecie. Agent Secret Service – Mike Banning, któremu już dwukrotnie udało się uratować świat, ponownie będzie musiał walczyć o życie prezydenta USA, rodziny oraz swoje, aby oczyścić dobre imię. Oskarżony o współudział w zamachu na prezydenta Stanów Zjednoczonych, zostaje sam na polu walki, jednak nie zamierza się poddać. Pragnie również poznać tożsamość prawdziwych zamachowców. Premiera filmu "Świat w ogniu" od 23 sierpnia na ekranie polskich kin również kina Klaps!

W 2013 roku dało mu się obronić przed terrorystami Biały Dom (w filmie "Olimp w ogniu"), trzy lata później poradził sobie z atakiem na Londyn ("Londyn w ogniu") - czy przestępcy mają z nim w ogóle jakieś szanse?

Gerard Butler powraca jako agent Mike Banning, który tym razem musi stawić czoła FBI i innym tajnym służbom, w walce o swoje dobre imię i życie prezydenta.

Po tragicznym ataku terrorystycznym w Londynie, zakrojona na szeroką skalę walka z terroryzmem wydaje się przynosić efekty.

Agent Mike Banning wierzy, że najgorsze już za nim. Nie wie, że w najbliższym otoczeniu prezydenta USA są ludzie, którzy chcieliby zmienić porządek panujący na świecie. Wkrótce prezydent znów staje się celem ataku dokonanego przy użyciu najnowocześniejszych technik wojskowych. Giną dziesiątki agentów, a życie głowy państwa wisi na włosku.

O zaplanowanie zamachu oskarżony zostaje sam Banning. Ścigany przez wszystkie służby, musi udowodnić swoją niewinność i udaremnić kolejny decydujący atak. Jego jedynym sprzymierzeńcem jest dawno niewidziany ojciec, unikający cywilizacji były żołnierz, który wciąż wiele mógłby swojego syna nauczyć.

Film "Świat w ogniu" Ricka Romana Waugha to ciekawa produkcja sensacyjna z Gerardem Butlerem, który po raz kolejny udowadnia, że świetnie spisuje się w kinie akcji.

Ciekawości z filmu „Świat w ogniu”:

- Reżyserem filmu sensacyjnego "Świat w ogniu" jest Rick Roman Waugh, który stanął za kamerą takich produkcji jak: "W cieniu śmierci" (2001), "Skazaniec" (2008), "Infiltrator" (2013), "Bobby Martinez" (2013) czy "Skazany" (2017);

- Morgan Freeman przejął rolę prezydenta USA po Aaronie Eckharcie, który nie powrócił w trzeciej części;

- Danny Huston zastąpił Holta McCallany'ego, który musiał zrezygnować z roli Wade'a Jenningsa ze względu na powstające zdjęcia do serialu "Mindhunter";

- Piper Perabo zastąpiła Radhę Mitchell, która grała Lisę, żonę Mike'a Banninga, w poprzednich częściach;

- Gerard Butler porównał film akcji "Świat w ogniu" do dramatu sf "Logan: Wolverine" (2017);

- Zdjęcia do filmu "Świat w ogniu" musiały zostać przesunięte, ponieważ Gerard Butler miał wypadek na motocyklu.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy