bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Szybcy i Wściekli 8” na ekranie od 21 kwietnia!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza na premierę kolejnej odsłony kultowej serii, w której na równi z porywającą akcją stoją piękne i niemniej porywające samochody. „Szybcy i Wściekli 8” już od 21 kwietnia w kinie Klaps!


Teraz, kiedy Dom i Letty są małżeństwem, kiedy Brian i Mia wycofali się z gry, a reszta drużyny została oczyszczona z wszelkich zarzutów, rodzina zaczęła wieść tzw. normalne życie. Aż pojawiła się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która uwodzi Doma, prowadząc go w niebezpieczny przestępczy świat. Wydaje się, że Dom nie potrafi się oprzeć i zdradza tych, którzy przez tyle lat byli dla niego najważniejsi. To będzie test dla nich wszystkich. Test, przed jakim jeszcze nie dane im było stanąć.

Wprost z wybrzeży gorącej Kuby i ulic Nowego Jorku po arktyczne przestrzenie lodowatego Morza Barentsa legendarna ekipa okrąży świat, by powstrzymać anarchistów pragnących globalnego chaosu oraz sprowadzić do domu tego, który zawsze był głową rodziny.

„Szybcy i wściekli 8” to początek wieńczącej całą serię trylogii, w której Vin Diesel powróci jako Dominic Toretto, tym razem w roli czarnego charakteru. Wraz z nim na ekran powróci reszta drużyny, ale pojawią się i nowe – kluczowe – postacie.

Film zdążył już pobić kilka rekordów, w tym rekord największego globalnego otwarcia w historii kina i rekord największego otwarcia na świecie w historii kina.

My również dajmy się porwać tej najpopularniejszej i najbardziej odjechanej serii świata.


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.


Serdecznie zapraszamy!
 

 

Partnerzy