bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w Kinie Klaps - "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" na ekranie od 2 sierpnia!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia nowej części kultowej serii filmów kina akcji! Po ośmiu przebojowych filmach, które zarobiły na całym świecie prawie 5 miliardów dolarów, czas na pierwszy autonomiczny film, w którym Dwayne Johnson i Jason Statham ponownie wcielają się w postacie Luke’a Hobbsa i Deckarda Shawa. Tym razem odwieczni wrogowie będą musieli razem stanąć do walki ze wspólnym wrogiem, aby powstrzymać zniszczenie ludzkości. Premiera filmu "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" od 2 sierpnia na ekranie polskich kin również kina Klaps!

Od kiedy żyjący w zgodzie z prawem Hobbs (Johnson), lojalny agent Ochrony Służb Dyplomatycznych, oraz były pracownik elitarnych jednostek wojskowych Wielkiej Brytanii, dziś społeczny wyrzutek, Shaw (Statham), spotkali się w 2015 roku („Szybcy i wściekli 7”), pozostają w nieustannej walce – na słowa i czyny (choć pewnie lepiej byłoby napisać: ciosy).

Ale sytuacja zmienia się, gdy cyber-genetycznie ulepszony anarchista Brixton (Idris Elba) przejmuje kontrolę nad bronią biologiczną, która może zmieść z powierzchni Ziemi ludzkość.

Wspólnie z nieustraszoną agentką MI6 (Vanessa Kirby), która okazuje się siostrą Shawa, zajadli przeciwnicy muszą zjednoczyć się we wspólnej sprawie – by zniszczyć jedynego gościa, który jest gorszy niż oni dwaj.

Głównymi bohaterami filmu akcji "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" są agent Ochrony Służb Specjalnych Luke Hobbs oraz Deckard Shaw, który niegdyś pracował w elitarnych jednostkach wojskowych Wielkiej Brytanii. Panowie po raz pierwszy spotkali się w "Szybkich i wściekłych 7". Odtąd nie darzą się sympatią. Kiedy jednak światu będzie zagrażał zmodyfikowany geniusz, połączą siły dla wyższego dobra.

"Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" – ciekawostki:

- Reżyserem filmu akcji "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" jest David Leitch, który stanął za kamerą takich produkcji jak: "John Wick" (2014), "Atomic Blonde" (2017) czy "Deadpool 2" (2018);

- Shane Black początkowo był rozważany przez producentów na stołek reżyserski;

- Ryan Reynolds śmiał się, że wystąpi w tym filmie jako Deadpool;

- Akcja filmu "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" rozgrywa się dwa lata po wydarzeniach zaprezentowanych w obrazie "Szybcy i wściekli 8";

- "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" to drugi spin-off serii po filmie "Szybcy i wściekli: Tokyo drift" (2006);

- Zdjęcia do filmu "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" rozpoczęły się we wrześniu 2018 roku w Londynie;Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy