bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Teraz i w godzinę śmierci” na ekranie od 19 maja!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia filmu, który powstał w 100. rocznicę objawień fatimskich. „Teraz i w godzinę śmierci” to opowieść, która próbuje udowodnić siłę modlitwy różańcowej, za którą stoi ogromna liczba niesamowitych historii, obok których nie można przejść obojętnie.


Na zdjęciu młody amerykański żołnierz. Chwilę wcześniej został ciężko ranny. Cierpi, ale jest już spokojny. W zaciśniętej, brudnej od krwi pięści, trzyma różaniec. Autorka zdjęcia ginie w Afganistanie trzy lata później. Historia tej fotografii stała się inspiracją dla dwóch polskich filmowców Mariusza Pilisa i Dariusza Walusiaka. Wraz z kamerą wyruszyli w wielomiesięczną podróż przez cztery kontynenty, by przekonać się czy naprawdę, jak twierdzą katolicy, modlitwa różańcowa może zmieniać bieg historii. Czy prawdą jest, że równo sto lat temu w Fatimie Maryja zachęcając do odmawiania różańca podarowała światu najlepszą broń w walce ze złem?


„Teraz i w godzinę śmierci” to wielka, epicka opowieść o sile modlitwy różańcowej, splecionych z nią losach świata i losach pojedynczych ludzi, którym codziennie towarzyszy pogardzana przez wielu modlitwa. Modlitwa, dzięki której na świecie dzieją się rzeczy niezwykłe.


Zapraszamy!


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

 

 

Partnerzy