bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Ups! Arka odpłynęła” na ekranie od 2 maja


W zeszłym roku, można było obejrzeć w kinach film „Noe: Wybrany przez Boga”. Dzieło Darrena Aronofsky'ego było skierowane do dorosłych i w sposób nieco oryginalny podchodziło do historii o Potopie. W najbliższą sobotę, 2 maja, na ekrany kin w całej Polsce, wchodzi animacja, która również oryginalnie podchodzi do tego tematu, ale zdecydowanie bardziej zabawnie. „Ups! Arka odpłynęła” to film dla całych rodzin, który swoją premierę w nadchodzących weekend będzie mieć także w kinie Klaps.

 

Nadciąga potop i wkrótce całą Ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew. Niestety, paru nieboraków nie znalazło się na liście upoważniającej do wejścia na pokład i teraz mają… przechlapane. Uroczy stwór o imieniu Fini, przedstawiciel tajemniczego gatunku pluszczaków, wspierany przez trójkę innych pechowców bez biletu wstępu na Arkę, zmaga się z nadciągającą powodzią oraz stadem gryfów-głodomorów, które… mają smaka na pluszczaka.

„Ups! Arka odpłynęła” to pełna humoru i przygód historia zwierzaków, które nie załapały się na Arkę Noego, bo nie było ich na liście i teraz mają... przechlapane. To opowieść dla całych rodzin, idealna na długi majowy weekend.

 

Zapraszamy!Zachęcamy do pobierania materiałów edukacyjnych do filmu, które znajdują się poniżej.

Szczegółowy repertuar oraz filmowe zapowiedzi na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

 

Partnerzy