bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps – „Wkręceni 2” na ekranie od 16 stycznia!


Już w najbliższy piątek do kin w całej Polsce wejdzie kontynuacja przebojowej komedii Piotra Wereśniaka, którą w kinach zobaczyło ponad 800 tysięcy widzów. „Wkręceni 2” od 16 stycznia w kinie Klaps.

Po ostatnich przygodach na prowincji, przyjaciele rozstali się i rozjechali po świecie. W rodzinnym mieście pozostał jedynie Szyja czyli Tomek Zarówny - jak zawsze posłuszny swojej ukochanej żonie. I to właśnie on wpada tym razem w kłopoty. Pracując na autostradzie, Szyja poznaje przypadkiem agentkę gwiazd Klementynę (Małgorzata Socha). Seksowna blondynka porywa go na kilka dni do Warszawy. Jeszcze tego samego dnia Tomek zmienia się w prawdziwego celebrytę. A jego żona - słynna Jadźka (Barbara Kurdej - Szatan) postanawia sprowadzić go do domu, choćby i siłą.

We „Wkręconych 2”, oprócz Szyi, pojawi się także znany awanturnik z pierwszej części filmu - Fikoł (Bartosz Opania). To on ruszy na pomoc przyjacielowi, który utkwi w świecie celebrytów. Żeby tego dokonać, nie zawaha się przed niczym, będzie forsował bramy show-biznesu konno i z karabinem maszynowym w ręku!

Choć obie części filmu nie są powiązane fabularnie, i łączą je wyłącznie główni bohaterowie to zabawa będzie z pewnością na tym samym poziomie co poprzednio.
 
Zapraszamy!
 
Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.
 

Partnerzy