bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w Kinie Klaps - "Władcy przygód. Stąd do Oblivio" na ekranie od 22 marca!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia niezwykłej przygody dwóch młodych bohaterów – Izy i Franka, którzy odkryją, że nie trzeba być superbohaterem, aby przeżyć superprzygodę. Uruchamiając tajemniczy gramofon, przypadkiem sprowadzą do ziemskiego wymiaru Eddiego – uciekiniera z krainy Oblivio. Premiera filmu „Władcy Przygód. Stąd do Oblivio” od 22 marca na ekranie polskich kin również kina Klaps.

Jedno przypadkowe spotkanie, próba porwania, szalony lot na własnoręcznie skonstruowanej machinie i ucieczka przed Łowcami Głów z Oblivio – czy to brzmi jak normalny dzień w życiu przeciętnego nastolatka?

Franek i Izka – główni bohaterowie filmu – odkryją, że nie trzeba być superbohaterem, aby przeżyć superprzygodę. Uruchamiając tajemniczy gramofon, przypadkiem sprowadzą do ziemskiego wymiaru Eddiego – uciekiniera z krainy Oblivio. Skierują tym samym na siebie gniew Łowców Głów, którzy za wszelką cenę będą chcieli ukarać zbiega. "Za wszelka cenę" oznacza, że nie zawahają się zdeatomizować każdego, kto stanie im na drodze.

Czy Frankowi i Izce uda się uratować Eddiego? Czy ich przyjaźń przetrwa pomimo problemów, które czekają ich po drodze?

Historia opowiada o dwóch zwyczajnych nastolatkach - Franku i Izie. Ich życie zmienia się, kiedy spotykają na swojej drodze dziwnego mężczyznę, przypominającego Elvisa Presleya, przedstawiającego się jako Eddie. Wkrótce okazuje się, że Eddie jest uciekinierem z innego wymiaru o nazwie Oblivio. Bohaterowie będą musieli pomóc przybyszowi, którego ścigają bezwzględni Łowcy Głów.

„Władcy Przygód. Stąd do Oblivio” to pierwszy od lat polski film dla dzieci i młodzieży zrobiony z tak dużym rozmachem i oryginalnością. Film jest pełen akcji i zapowiada naprawdę ciekawą przygodę dla młodszych widzów. Na uwagę zasługują też oryginalne pomysły twórców oraz charakteryzacja i efekty specjalne, stojące na naprawdę przyzwoitym poziomie. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowa muzyka, za którą odpowiada m. in. Carl Rydlund. Twórca pracował przy takich amerykańskich hitach jak „Interstellar” i „Dunkierka”. Przy „Władcach przygód” odpowiadał za orkiestrację, a muzykę skomponował Fred Emory Smith.

W roli głównej wystąpił Szymon Radzimierski – nastoletni podróżnik, bloger, pisarz i autor książek „Dziennik Łowcy Przygód. Extremalne Borneo” oraz „Dziennik Łowcy Przygód. Etiopia. U stóp góry ognia”. Za reżyserię filmu odpowiada Tomasz Szafrański.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy