bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiery w kinie Klaps - „Gdzie jest Dory?” i „Obecność 2” na ekranie od 17 czerwca!


Już w najbliższy piątek na ekrany kin w całej Polsce wejdą długo wyczekiwana animacja ?Pixara, kontynuacja hitu sprzed lat oraz druga część horroru, który zarobił na całym świecie 319 milionów dolarów i tym samym został drugim najbardziej kasowym filmem w tym gatunku, ustępując miejsca jedynie kultowemu „Egzorcyście”. „Gdzie jest Dory?” oraz „Obecność 2” od 17 czerwca w kinie Klaps!

 

W nagrodzonym Oscarem® filmie Gdzie jest Nemo Dory mawiała „mówi się trudno i płynie się dalej”. Raczej nie zdawała sobie sprawy z tego, co jeszcze ją w życiu czeka – chociaż pewnie i tak by zapomniała…

 

Dory, wiodącą szczęśliwe życie na rafie koralowej. Kiedy Dory nagle przypomina sobie, że ma rodzinę, która może jej szukać, namawia Marlina i Nemo na wyprawę życia przez Ocean do prestiżowego kalifornijskiego Instytutu Oceanografii. Aby odnaleźć mamę i tatę, Dory potrzebuje pomocy trzech najbardziej intrygujących mieszkańców Instytutu: Hanka, zrzędliwej ośmiornicy, która często ucieka przed pracownikami; Baileya, wala białego, który ma problemy z echolokacją; oraz Nadzieję, cierpiącą na krótkowzroczność samicę rekina wielorybiego. Zręcznie nawigując przez zawiłe zakamarki Instytutu, Dory i jej przyjaciele odkrywają magię ukrytą w ich wadach, przyjaźni i więzach rodzinnych.

 

 

Obecność 2, nowy thriller paranormalny produkcji New Line Cinema, to ekranizacja kolejnego przypadku zaczerpniętego z archiwum spraw słynnych demonologów Eda i Lorraine Warrenów. Za kamerą ponownie staje James Wan (Szybcy i wściekli 7) — autor rekordowego sukcesu Obecności.

 

Para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

 

 

Zapraszamy!

Partnerzy