bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Przychodzi facet do lekarza” w kinie Klaps od 18 lipca


Najpopularniejsza francuska komedia od czasu „Nietykalnych” już od najbliższego piątku w naszym kinie. Zapraszamy na najnowszą komedię Dany’ego Boona „Przychodzi facet do lekarza”.

Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej – jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i wszelkiego rodzaju chorób. Byłby to jego prywatny kłopot, gdyby nie fakt, że swoją manią rujnuje życie jedynego przyjaciela – doktora Zvenki. Poczciwy medyk codziennie musi wybijać z głowy Romaina kolejne urojone schorzenia, a ich chora relacja wykracza daleko poza lekarski gabinet. Romain potrafi nawiedzić swego lekarza bez uprzedzenia w trakcie zabiegu, podczas rodzinnej uroczystości czy w domu w środku nocy. Miarka przebiera się w końcu, gdy jak zwykle umierający Romain zaczyna deklarować bardzo żywe uczucia w stosunku do siostry doktora. Zvenka nie podziela poglądu, iż miłość jest lekarstwem na wszystko. Wprowadza więc w życie własny plan wyleczenia hipochondryka. Plan równie łatwy jak resocjalizacja Hannibala Lectera…

Komedie tą obejrzało we Francji prawie 6 milionów widzów, więcej niż takie hity jak „Hobbit: Pustkowie Smauga” czy „Kraina lodu”. Sprawdźcie sami czy rzeczywiście posiadanie hipochondryka za szwagra to koszmar.

Zapraszamy!

Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

 

Partnerzy