bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Przypływ wiary" od 3 maja w kinie Klaps!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia nieprawdopodobnej, lecz prawdziwej historii matczynej miłości, która pokonała niewyobrażalne przeszkody. Gdy adoptowany syn Joyce Smith, John, wpada do lodowatej wody na zamarzniętym jeziorze w Missouri, wszystko wydaje się stracone. John leży bez życia w szpitalu, ale Joyce nie poddaje się. Jej niezachwiana wiara porywa wszystkich dookoła do modlitwy za uzdrowienie Johna, mimo iż nauka jest bezsilna, a lekarze nie dają mu żadnych szans. Film „Przypływ wiary” od 3 maja na ekranie kina Klaps.

To oparta na prawdziwych wydarzeniach historia Joyce Smith, której syn wpadł do zamarzniętego jeziora. Gdy lekarze uznali, że nie mogą nic zrobić – zdarzył się cud.

Film „Przypływ wiary” jest oparty na niemożliwej, lecz prawdziwej historii matki, której miłość jest silniejsza niż wszelkie przeciwności losu. Kiedy adoptowany syn Joyce Smith wpada do skutego lodem jeziora w Missouri, wydaje się, że sprawa jest przesądzona. Choć John nie daje oznak życia, Joyce nie traci nadziei. Jej głęboka wiara inspiruje jej bliskich do modlitwy o wyzdrowienie Johna, mimo iż doświadczenie i fakty naukowe nie pozostawiają złudzeń.

John Smith przebywał pod lodem 15 minut, pozbawiony tlenu. Kiedy wyłowili go ratownicy, nie miał wyczuwalnego pulsu. Natychmiast został przewieziony na pogotowie, gdzie reanimacja trwała przez kolejne 45 minut. Kiedy na pogotowie dotarła Joyce i zobaczyła syna leżącego bez życia, zamiast się pożegnać złapała go za stopy i zawołała „Duchu Święty, proszę przywróć mego syna do życia!” Na ekranie EKG natychmiast pojawił się sygnał. W karcie pacjenta zapisano po prostu: „Pacjent zmarł, matka się pomodliła, pacjent powrócił do życia”.

Kiedy jesteś pod wodą przez tyle czasu pozbawiony tlenu, szanse na ocalenie z medycznego punktu widzenia są praktycznie żadne - wyjaśnia producent DeVon Franklin. Fakt, iż John nie doznał uszkodzeń mózgu, oczu, płuc i w pełni wrócił do zdrowia, jest nieznany w historii medycyny. Dlatego okrzyknięto go cudem medycyny.

„Przypływ wiary”, film producenta DeVona Franklina („Cuda z nieba”), według scenariusza Granta Nieporte (Siedem dusz), na podstawie książki Joyce Smith, wydanej pod tytułem „Niemożliwe” to pasjonujący przykład, jak wiara i miłość potrafią przenosić góry, a czasem nawet czynić cuda.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy