bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Rambo: Ostatnia krew" od 11 października na ekranie kina Klaps!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia piątej części kultowych i legendarnych już przygód niezniszczalnego Sylvestra Stallone’a, który powraca jako John Rambo! Może i Sylvester Stallone ma już ponad 70 lat na karku, ale jest równie sprawny, co podczas kręcenia pierwszej części "Rambo". Po latach seria doczekała się kolejnego sequela. Tym razem z podtytułem "Ostatnia krew", sugerującym pożegnanie z tytułowym bohaterem. Jeśli to rzeczywiście ostatni film o Rambo, to były marines pożegna się z fanami w wielkim stylu. Film "Rambo: Ostatnia krew" od 11 października na ekranie kina Klaps!

Legenda kina akcji, niezniszczalny Sylvester Stallone powraca jako John Rambo, weteran wojny wietnamskiej i bohater, który uczynił go nieśmiertelnym.

Tym razem John Rambo wiedzie spokojne życie na ranczu zmarłego ojca. Częściej niż po broń sięga dziś po butelkę. Szuka w niej ucieczki przed powracającymi wspomnieniami dawnych walk i utraconych bliskich. Gdy jednak uprowadzona zostaje córka jego przyjaciółki, John po raz ostatni będzie musiał stanąć do walki.

Wkrótce okaże się, że porywacze pracują dla mafii, która z porwań młodych kobiet zrobiła dochodowy biznes. Próba ocalenia dziewczyny oznacza wypowiedzenie wojny armii bezwzględnych najemników. A wojna to żywioł Johna Rambo.

By ocalić porwaną przez najbardziej bezwzględny kartel dziewczynę, Rambo uda się do Meksyku. Wkrótce okaże się, że porywacze nieprzypadkowo wybrali ofiarę. Ich prawdziwym celem jest on, John Rambo, z którym mają do wyrównania dawne rachunki.

Gdy jego przeciwnicy zrozumieją, że najtrudniejszym przeciwnikiem jest ten, który nie ma nic do stracenia, nie będzie już dla nikogo odwrotu. Okazywanie litości nie jest najmocniejszą stroną John Rambo. Oni pierwsi przelali krew. On zrobi to ostatni.

Prawdopodobnie "Rambo: Ostatnia krew" jest ostatnią częścią serii, ale Stallone nie wyklucza, że jeszcze kiedyś powróci do swojej słynnej roli. Oprócz 73-letniego gwiazdora w filmie reżyserowanym przez Adriana Grunberga wystąpili Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza, Yvette Monreal, Genie Kim, Joaquín Cosio oraz Óscar Jaenada.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy