bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Riwiera dla dwojga” – premierowo w kinie Klaps od 27 czerwca


Zaczyna się gorący okres letnich premier. Jedną z pierwszych jest na pewno słoneczna komedia z gwiazdorską obsadą, „Riwiera dla dwojga”, na którą zapraszamy do naszego kina od piątku.

Richard Jones to rozwiedziony biznesmen w średnim wieku, który wyczekuje z wielką niecierpliwością pozbawionej lęków i obaw przyszłości spokojnego emeryta. Przychodzi do pracy po raz ostatni w życiu i... ku swemu nieskończonemu przerażeniu odkrywa, że wykup menedżerski jego firmy, którego był stuprocentowo pewien, okazał się być jednym wielkim oszustwem. Firma zbankrutowała, a pensje wszystkich pracowników – łącznie z jego własną – padły ofiarą perfidnej defraudacji. Czas pożegnać marzenia o sielskiej emeryturze?

Nigdy w życiu! Wraz ze swoją byłą żoną Kate, Richard wyrusza na poszukiwania tajemniczego biznesmena, Vincenta Krugera, który jest odpowiedzialny za całą sytuację. Nic nie jest jednak takim, jakie się wydaje, więc zanim Richard i Kate zdążą powiedzieć, że dwa plus dwa równa się cztery, zostaną wplątani w niebezpieczną grę w kotka i myszkę, która zawiedzie ich w różne miejsca Europy oraz doprowadzi do rozwiązywania skomplikowanych zagadek, brania udziału w szalonych pościgach samochodowych oraz wcielania się w rolę złodziei biżuterii. Nie wspominając już nawet o tym, że... na nowo rozpali tlące się w nich uczucia.

„Riwiera dla dwojga” to film, który łączy w sobie ciepłe i subtelne poczucie humoru z aurą romantyzmu. Emma Thompson i Pierce Brosnan w rolach głównych zapewnią natomiast aktorską ucztę dla oka. Zdecydowanie, to propozycja idealna na letnie wieczory.
 
Zapraszamy!
 
Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

 

Partnerzy