bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Rocketman" od 21 czerwca w kinie Klaps!Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia niezwykłej historii jednej z największych gwiazd muzyki w dziejach popu i rocka. Rocketman to film, który opowiada historię Sir Eltona Johna, jednego z najbardziej znanych muzyków na świecie, który poszukując miłości, niejednokrotnie wplątuje się w problemy właśnie z jej powodu. Film "Rocketman" od 21 czerwca na ekranie kinie Klaps!


Widowisko rozpoczyna się w momencie, w którym Elton John, międzynarodowa gwiazda rocka, bożyszcze tłumów, odnoszący olbrzymie sukcesy artysta, postanawia iść na odwyk. Ten moment kulminacyjny jest punktem wyjścia do rozważań na temat samotności artysty, jego tożsamości, potrzeb i relacji z innymi. To dobry punkt wyjścia do rozpoczęcia opowieści, choć w rzeczywistości nastąpił on na innym etapie kariery Eltona Johna.

Reżyser filmu Dexter Fletcher wykorzystuje terapie jako zgrabny sposób do opowiedzenia historii muzyka, którego wychowały niezbyt szczęśliwe czasy w powojennej Anglii i jeszcze gorsi rodzice (w tych rolach Steven Mackintosh i Bryce Dallas Howard).

Ojciec wyprowadza się gdy mały Elton, a w zasadzie Reggie Dwight ma kilkanaście lat, matka całe życie obarcza go wydumanymi problemami. Jest babcia, dzięki której Elton zaczyna wierzyć w swój talent muzyczny.

To dzięki muzyce Reggie poznaje swojego przyjaciela Berniego Taupina, który napisze teksty do znakomitej większości piosenek Eltona Johna w tym największych hi

Nieprawdopodobna historia jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka. Poznamy Eltona Johna na chwilę przed przełomem w jego karierze. „Rocketman” to niezwykła podróż przez życie – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John.

Inspirująca, poruszająca opowieść, osadzona w muzyce Eltona Johna, w którego postać wciela się Taron Egerton. Na naszych oczach chłopak z małego miasteczka stanie się jedną z ikon popkultury i największych osobowości XX wieku.

W filmie zobaczymy także Jamiego Bella, Richarda Maddena i Bryce Dallas Howard.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy