bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Rodzinka nie z tej ziemi” w kinie Klaps od 7 marca


Od 7 marca zapraszamy do naszego kina Klaps na kosmiczną komedię dla całej rodziny, „Rodzinkę nie z tej ziemi”. Będzie zabawnie i nieziemsko.

Astronauta Scorch Supernova uchodzi za bohatera narodowego populacji planety Baab. Podczas kolejnej kosmicznej wyprawy jego celem staje się Ziemia, z której odebrano tajemniczy sygnał S.O.S.. Międzyplanetarny podróżnik nie zdaje sobie sprawy, że jej mieszkańcy nie zareagują przyjaźnie na widok przybysza z innej planety. Tkwiącemu po uszy w tarapatach bohaterowi przychodzi z pomocą brat Gary, a gdy on również wpadnie w pułapkę Ziemian, na ratunek ruszy cała rodzinna flotylla Supernovych, która udowodni, że w rodzinie nieziemska wręcz siła!

„Rodzinka nie z tej ziemi” to film twórców „Jak ukraść księżyc” i „Epoki lodowcowej 4”. Dzięki przyjemnej animacji, ciekawym bohaterom i odpowiedniemu przesłaniu film ten jest idealną propozycją dla dzieci, ale i dla dorosłych, którzy z pewnością będą się dobrze bawić  podczas tej kosmiczna zabawy w stylu „Potwory kontra obcy”.

Zapraszamy!

Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

 

Partnerzy