bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Rusza kino Klaps! - weekend w promocyjnych cenach


Od 3 sierpnia, w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury trwały prace związane z wymianą foteli. Projekt został zrealizowany dzięki środkom własnym i pozyskanym przez Limanowski Dom Kultury w ramach programów operacyjnych Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej (100 000 zł) – Nazwa programu: Rozwój kin – Modernizacja kin oraz wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta Limanowa i Rady Miasta Limanowa. Wykonawcą prac była firma CAVEA DESIGN Sp. z o.o., która została wyłoniona do tego zadania na drodze przetargu. Całość inwestycji opiewała na kwotę 193 280,00 zł.

 

W związku ze sprawnym przebiegiem prac, Limanowski Dom Kultury postanowił o wcześniejszym otwarciu sali dla widzów. Początkowo miało to nastąpić 27 sierpnia, ale data ta uległa przesunięciu na 21 sierpnia. Kino Klaps zaprasza na seanse od piątku od godz. 15:00. Na dzieci będzie czekać premierowo „Bystry Bill”, a starsi będą mogli wybrać romantyczne „Papierowe miasta” lub pełne akcji „Imperium robotów. Bunt człowieka”.

 

Z okazji nowego otwarcia sali widowiskowej, kino Klaps przygotowało promocyjne ceny biletów. Od 21 do 23 sierpnia na co drugą osobę będzie czekać 50% rabatu na wszystkie bilety.

 

Wymiana foteli w sali widowiskowej LDK to przede wszystkim inicjatywa mająca na celu polepszenie jakości odbioru filmów i wszelkich wydarzeń kulturalnych odbywających się w Limanowskim Domu Kultury.

 

Przyjdźcie i zobaczcie różnicę!

 

Zapraszamy!
 

Partnerzy