bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Rusza kolejna edycja Kina Konesera!


Już 15 stycznia, w najbliższą środę rozpocznie się kolejna edycja Kina Konesera. Do połowy marca, będziemy mogli zobaczyć dziewięć filmów o różnorakiej tematyce, od komedii po dramaty. Tym razem proponujemy państwu „Polskie wieczory”, czyli popołudnia spędzone w gronie polskich dzieł filmowych ostatnich lat.

 

W każdy środowy wieczór o godz. 18.00 w Sali Kameralnej LDK – będziemy mogli przyjrzeć się produkcjom, które wyszły spod ręki polskich scenarzystów i reżyserów, ponownie ogrzewając się przy gorącej herbacie lub kawie. Mamy nadzieję, że dzięki temu, poznają państwo lepiej rodzime kino, a także w sposób interesujący spędzą nadchodzące zimowe wieczory.

Dla tych, którzy są pewni, że chcą zobaczyć wszystkie dziewięć filmów do końca marca, przygotowaliśmy karnet na całą edycję Kina Konesera. Gwarantujemy, że każdy z proponowanych filmów zasługuje na uwagę i zarówno państwa rozbawi jak i poruszy.

Zaczynamy 15.01 o 18:00 filmem „Miłość” – wyjątkowo na Sali Widowiskowej.

Zapraszamy!

Szczegółowe informacje na temat repertuaru na plakacie oraz na stronie internetowej Kina Klaps i oficjalnym fanpage’u kina na www.fb.com/KlapsLimanowa.

Cena biletu – 10 zł
Cena karnetu – 63 zł
W cenie biletu kawa/herbata

Bilety do nabycia w Kasie Kina Klaps od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 16:00 – 21:00.

Więcej informacji pod telefonem: 501423775

Partnerzy