bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Rusza sprzedaż online biletów do kina Klaps!


27 grudnia ruszyła sprzedaż online biletów do kina Klaps. Nowy program sprzedaży i rezerwacji biletów został zakupiony przez Limanowski Dom Kultury dzięki środkom własnym i pozyskanym przez Limanowski Dom Kultury w ramach programów operacyjnych POLSKIEGO INSTYTUTU SZTUKI FILMOWEJ – Nazwa programu: Rozwój kin – Modernizacja kin. Całość inwestycji opiewała na kwotę 30099,00 złotych, przy czym kwota przyznanego dofinansowania wyniosła 20760,00 złotych co stanowi blisko 70% budżetu całego przedsięwzięcia.


Dostawcą i właścicielem nowego systemu sprzedaży i rezerwacji biletów jest firma Visualnet. System zakłada sprzedaż nie tylko w kasie kina, ale również sprzedaż online. Widzowie za pośrednictwem strony internetowej Limanowskiego Domu Kultury ( www.ldk.limanowa.pl) będą mogli zaopatrzyć się w bilety na odpowiedni seans. Bilety te otrzymają drogą mailową w formie biletów elektronicznych, które następnie będą musieli okazać przed wejściem do sali kinowej. Wszelkie zasady dotyczące sprzedaży i rezerwacji online znajdują się w Regulaminie zakupu i rezerwacji biletów poprzez stronę internetową (/uploads/drive/Regulaminzakupuirezerwacjibiletwpoprzezstroninternetow.pdf).


Mamy nadzieję, że dzięki wdrożeniu nowego programu usprawni się sprzedaż biletów na seanse filmowe i inne wydarzenia organizowane w LDK, a co za tym idzie oferta kulturalna LDK będzie bardziej dostępna.


Gorąco zachęcamy do korzystania z nowych możliwości jakie niesie ze sobą internetowa sprzedaż biletów.

 

Partnerzy