bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Siedem minut po północy” od 6 stycznia w kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia ekranizacji bestsellerowej powieści Patricka Nessa p.t. „Siedem minut po północy”, z Felicity Jones i Liamem Neesonem w rolach głównych. „Siedem minut po północy” od 6 stycznia w kinie Klaps!


Niewielu jest dorosłych, którzy mieliby tyle odwagi co 10-letni Josh. Chłopiec codziennie musi bronić się przed grupą starszych chłopaków, którzy prześladują go w szkole. Prawdziwy dramat jednak rozgrywa się w domu chłopca – samotnie wychowująca go matka przegrywa walkę z chorobą, a lekarze rozkładają ręce. W tej sytuacji Josh zyskuje niezwykłego sprzymierzeńca – jest nim mroczna istota ze snów, która za pośrednictwem niezwykłych, magicznych opowieści wciąga Josha w świat, gdzie znaleźć można odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.


Twórcą filmu jest reżyser wizjonerskiego „Sierocińca” i zapierającego dech w piersi „Niemożliwego”, a obok hollywoodzkich gwiazd zobaczymy Lewisa MacDougalla, który ma na swoim koncie wytsęp m.in. w „Piotrusiu. Wyprawie do Nibylandii”.


Gorąco zapraszamy do obejrzenia tej pięknej opowieści o chłopcu, który szukając ratunku dla ukochanej mamy wkracza do świata, którego istnienia nawet nie podejrzewamy.


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.


ZAPRASZAMY!

 


 

Partnerzy