bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Słaba Płeć?” i „Bella i Sebastian 2” od 8 stycznia w kinie Klaps!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia najnowszej polskiej komedii i kontynuacji przygód Sebastiana i jego wiernego psa Belli. „Słaba Płeć?” oraz „Bella i Sebastian 2” od 8 stycznia w kinie Klaps.

 

Słaba Płeć? To niepoprawna romantycznie komedia o kobiecie, która dostaje kopa od życia i postanawia grę pozorów zamienić na realizację marzeń.

 

Zośka (Olga Bołądź) jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka – silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

Bella i Sebastian 2” to kontynuacja bardzo dobrze przyjętej ekranizacji na motywach powieści Cécile Aubry.

 

Wychowywany przez przybranego dziadka Sebastian z niecierpliwością czeka na powrót swej przyjaciółki Angeliny. Na wieść o tym, że awionetka, którą podróżowała dziewczyna, zaginęła gdzieś w górach, Sebastian i jego wierne psisko Bella wyruszają na pomoc. Niebezpieczna wyprawa obfitować będzie w dramatyczne, ale i zabawne wydarzenia. Pożar lasu, zetknięcie oko w oko z niedźwiedziem, wysokogórska wspinaczka, a przede wszystkim spotkanie z nieznajomym pilotem okażą się dla chłopca i jego psa początkiem zupełnie nowej, niespodziewanej przygody. W jej trakcie Sebastian trafi na ślad swego zaginionego ojca.

 

Zapraszamy!

 

Partnerzy