bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Ślicznotki" od 18 października na ekranie kina Klaps!Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia inspirowanej prawdziwym wydarzeniem, o którym głośno było w 2015 roku dzięki artykułowi w New York Magazine, historii byłych tancerek nocnego klubu, które mszczą się na swoich klientach (bankierach z Wall Street). Wielka intryga, przemyślana machina złudzeń i ogromna chęć zemsty to fabuła historii, która musiała trafić na kinowy ekran. Film "Ślicznotki" od 18 października na ekranie kina Klaps!

Jennifer Lopez jako striptizerka, która staje na czele najbardziej powabnego gangu w historii przestępczości.

Prawdziwa historia opisana przez „New York Timesa”, która musiała trafić na kinowy ekran.

Na wielkim ekranie debiutują największe i najbardziej kontrowersyjne gwiazdy światowego hip hopu i popu: CARDI B i LIZZO.

Dziewczyny pracujące w jednym z najmodniejszych klubów go-go w Nowym Jorku tracą wszystkie oszczędności w wyniku krachu finansowego 2008 roku. Cały świat za kryzys wini nadzianych finansistów z Wall Street, którzy są częstymi gośćmi klubu. Szastają kasą niczym Wilki z Wall Street, podczas gdy ofiary ich machinacji nie mają z czego żyć.

Dziewczyny postanawiają wymierzyć im sprawiedliwość i odzyskać stracone pieniądze.

Pod wodzą pięknej i znającej życie Ramony organizują błyskotliwy przekręt. Wykorzystując swoje wdzięki i znajomość męskiej psychiki, sprawiają, że rekiny finansjery łykają przynętę jak płotki. Kasa płynie szerokim strumieniem, a dziewczyny rzucają się w wir szalonego i rozrzutnego życia.

Wkrótce zachłyśnięte sukcesem i słodkim smakiem zemsty zaczynają tracić czujność…

W rolach głównych: Cardi B, Jennifer Lopez, Constance Wu (Bajecznie bogaci Azjaci), Lili Reinhart (Riverdale), Keke Palmer (Królowe krzyku), Julia Stiles (Poradnik pozytywnego myślenia), Madeline Brewer (Opowieść podręcznej, Orange Is the New Black), Lizzo, Trace Lysette (Prawo i porządek: sekcja specjalna), Mette Towley (Cats) i zdobywczyni Oscara Mercedes Ruehl (Fisher King).Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy