bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Śnieżna Paczka" od 27 grudnia na ekranie kina Klaps!Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia porywającej komedii o przygodach arktycznego lisa i jego polarnych przyjaciół, którzy muszą połączyć siły w walce z podbiegunowym złoczyńcą. Swifty, polarny lis, pracuje na arktycznej poczcie, ale marzy skrycie o karierze psa-kuriera, która zwyczajowo przypisana jest psom husky. Film „Śnieżna Paczka” od 27 grudnia na ekranie kina Klaps!


Najnowsza animacja współtwórców filmów „JAK UKRAŚĆ KSIĘŻYC”, „SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH”, „EPOKA LODOWCOWA 4” w kinach już od grudnia! Zobacz porywającą komedię o przygodach arktycznego lisa i jego polarnych przyjaciół, którzy muszą połączyć siły w walce z podbiegunowym złoczyńcą.

Głównym bohaterem „Śnieżnej paczki” jest bialutki lis polarny Śmigły, który pragnie kiedyś zostać brytanem (którymi normalnie są psy husky) i tak jak jego herosi rozwozić paczki po okolicy Tajgowa.

Aby udowodnić, że jest godny tej funkcji potajemnie rekwiruje jedną z przesyłek i dostarcza do tajemniczego miejsca. Zatrzymuje się przy tajnej fortecy, gdzie staje twarzą w twarz z Doktorem Morsem, tłustym geniuszem spacerującym na mechanicznych nogach i posiadającym lojalną armię dziwnie uprzejmych maskonurów.

Swifty odkrywa, że napotkany doktorek planuje stopienie pokryw lodowych na biegunach i zalanie Ziemi w celu zapanowania nad nią. Zaistniała sytuacja zmusza lisa do skorzystania z pomocy przyjaciół, którymi są: PB, zamknięty w sobie niedźwiedź polarny, Lemmy, roztrzepany albatros, Sal i Weez, dwie wydry mówiące o teoriach spiskowych i Jade Fox, twardy jak skała mechanik.

Ten tłum arktycznych wyrzutków musi zebrać się razem by powstrzymać złowrogie plany Doktora Morsa i uratować świat.

Reżyserem filmu jest Aaron Woodle. Oto kto użyczy głosu w polskim dubbingu:
Bartłomiej Kasprzykowski – Śmigły, Paweł Sanakiewicz – Pibi, Sylwester Maciejewski – Otto Von Arctus, Julia Łukowiak – Anka, Beata Olga Kowalska – Magda, Modest Rucinski – Łukanio, Piotr Bajtlik – Leopold, Agnieszka Kunikowska – Beata.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy