bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Sonic 2: Szybki jak błyskawica" 23 kwietnia w KINIE JUNIORA!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkich najmłodszych kinomanów do udziału w kolejnym spotkaniu - "KINO JUNIORA". W tym miesiącu na dzieci czekać będzie seans filmowy w promocyjnej cenie, połączony z dodatkowymi atrakcjami. 23 kwietnia obejrzymy film "Sonic 2: Szybki jak błyskawica" (dla widzów od 7 lat).


Uwielbiany na całym świecie niebieski jeż powraca w kolejnej odsłonie filmu przygodowego „Sonic 2.Szybki jak błyskawica”. Po osiedleniu się w Green Hills, Sonic chce udowodnić, że ma to, czego potrzeba, aby być prawdziwym bohaterem. Test jego możliwości przychodzi szybko, gdy powraca dr Robotnik (Jim Carrey), tym razem z nowym sojusznikiem, Knucklesem. Obaj planują zdobyć szmaragd, który ma moc niszczenia cywilizacji. Sonic razem ze swoim pomocnikiem, Tailsem wyruszają w podróż, aby znaleźć  szmaragd zanim wpadnie w niepowołane ręce.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00. Na scenie w sali widowiskowej odbędzie się wówczas pokaz robotów, a instruktorzy Planety Robotów przybliżą dzieciom zasady ich działania. Najmłodsi będą mieli również okazję sami spróbować sił w sterowaniu robotami i z bliska je obejrzeć.

Około godziny 12:00 rozpoczniemy pokaz filmu.

 

W trakcie wydarzenia (w godz. 11:00 - 14:00) będziemy zbierać, wspólnie z Komitetem "Razem dla Ukrainy", artykuły szkolne dla dzieci i młodzieży z Ukrainy, które zostały zmuszone do opuszczenia swoich domów z powodu wojny i obecnie przebywają w naszym kraju. Prosimy o dostarczanie zeszytów, bloków, długopisów, piórników, kredek, farb i innych tego typu rzeczy, które następnie przekażemy do odpowiednich rodzin i ośrodków.

 

Bilety w cenie 14 zł można nabyć w kasie kina lub online: https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/8083.

 

ZAPRASZAMY!

 

 

Zdjęcie utworzone przez serhii_bobyk - pl.freepik.com

Partnerzy