bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Star Trek: W nieznane” od 12 sierpnia w kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia kolejnej odsłony kultowej serii stworzonej przez Gene Roddenberry’ego. „Star Trek: W nieznane” od 12 sierpnia w kinie Klaps. Zapraszamy!


Tym razem udamy się na pokładzie U.S.S. Enterprise… w nieznane. Znajdziemy się tam, gdzie jeszcze nigdy nie stąpał żaden człowiek, wspólnie z bohaterami filmu będziemy eksplorować nowe międzygalaktyczne przestrzenie nieograniczonego kosmosu, poznamy nowego tajemniczego wroga, który podda załogę i wszystko, co do tej pory stworzyła Federacja, wielkiemu testowi.

- Praca nad serią „Star Trek” to jedno z najszczęśliwszych zdarzeń w moim życiu – opowiada producent J.J. Abrams, odpowiedzialny za wskrzeszenie kultowej serii science fiction, która w tym roku świętuje swoje pięćdziesięciolecie. – Gene Roddenberry stworzył ten nieprawdopodobny świat, który za każdym razem odwiedzamy, wstrzymując oddech. To jedno się nie zmienia – wciąż zapiera nam dech w piersiach.

Zapraszamy do wspólnego świętowania rocznicy kultowej serii, a najlepszym tego sposobem będzie na pewno wyprawa do kina!

 

Partnerzy