bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"SuperPies i TurboKot" od 31 stycznia na ekranie kina Klaps!Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia przezabawnej, animowanej opowieści o przyjaźni, odwadze i wierze w ludzką zdolność do dobra, która pozwoli wam poznać najwspanialszych superbohaterów w historii. Nasi najmłodsi widzowie będą mieli szansę poznać najwspanialszych superbohaterów w historii czworonogów! Film „SuperPies i TurboKot” od 31 stycznia na ekranie kina Klaps!


Znamy różnych superbohaterów ale czy słyszeliście kiedyś o Superpsie, Superkocie i Superkróliku? Jeśli nie, to ta animacja jest dla Was!

A jak zostać SuperPsem? Wystarczy 50 lat w kosmosie!

Po powrocie na Ziemię, lojalny Pies szybko orientuje się, że zwierzaki potrzebują pomocy oraz wyrusza na poszukiwania swojego właściciela.

Na swoje nieszczęście, trafia do małego miasteczka, gdzie złowrogi glina Niemilak prowadzi obławę na bezbronne zwierzęta. Gdy trafiają w łapy pana Niemilaka, przepadają i wszelki słuch po nich ginie. Potrzebują więc superbohaterów, którzy rozprawią się z ich wrogiem.

Z pomocą SuperPsu przychodzi… TurboKot! Zanim jednak wspólnymi siłami odnajdą dom, czeka ich masa przygód, dzięki którym odkryją w sobie moc superbohaterów.

Czy misja ratunkowa i poszukiwawcza okażą się skuteczne? Tego dowiecie się już 31 stycznia w kinach!

Jej twórca Ben Smith przyznawał, że na pomysł filmu wpadł, gdy zorientował się, że jego dwuletnia córka doskonale kojarzy Batmana czy Spidermana, choć nigdy przecież nie widziała żadnego z nich na ekranie – jest za mała, by oglądać przeznaczone dla dużo starszej widowni produkcje. Zdał sobie jednak sprawę, że maluchy także fascynują się supermocami. Postanowił zatem powołać do życia superbohaterów dla najmłodszych dzieci.

Tak pojawił się SuperPies, TurboKot, SuperKrólik i inni superbohaterowie, których pokochają przedszkolaki. Ich rodzice odnajdą za to dyskretnie i z humorem sparodiowane, doskonale sobie znane, ikoniczne postaci.


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy