bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Święta inaczej" w listopadowym Kinie dla Pań


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. Raz w miesiącu spotkamy się aby porozmawiać, obejrzeć dobry film i spędzić miło czas we wspólnym gronie.

 

24 listopada zapraszamy do obejrzenia filmu "Święta inaczej" w reżyserii Patricka Yoki, twórcy hitów „Rodzinka.pl” i „Listy do M. 4”.

Ewa jest perfekcyjną panią domu. Do Świąt szykuje się już od wakacji i nie przyjmuje do wiadomości, że coś może pójść nie tak. Nic więc dziwnego, że gdy w przeddzień wigilii odkrywa, że jej małżeństwo jest bajką, w którą wierzy już tylko ona, poukładany lśniący świat wali jej się na głowę. Trafiona w serce z dużego kalibru, Ewa po raz pierwszy w życiu postanawia zrobić coś naprawdę spontanicznego: rzuca wszystko i wsiada do pierwszego lepszego pociągu w nieznane. Tropem zaginionej matki ruszają jej dzieci: nastoletni Dorian, który w swoim liceum czuje się jakby urwał się z choinki i jego starsza siostra Emma, której związek właśnie eksplodował jak skład sylwestrowych fajerwerków. Przedzierają się przez zaatakowany śnieżycą kraj, by odkryć zaskakującą prawdę, że Święta warto spędzić zupełnie inaczej, a może nawet całe życie…

 

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami.

 

 

Partnerami listopadowego Kina dla Pań są:

- Projekt Zdrowie Limanowa,

- Gabinet Masażu "Lawenda",

- Alab Laboratoria,

- Nu Skin,

- Oriflame,

- Mary Kay,

- Avon,

- Limanova Hotel.

 

STARTUJEMY O GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się ok. godz. 19:45.

 

 

Bilety w cenie 20 zł można nabyć w kasie kina lub online: https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/9724.

 

ZAPRASZAMY!

Partnerzy