bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Szef” i „Sin City 2: Damulka warta grzechu” w kinie Klaps od 12 września


Od piątku w naszym kinie będzie komediowo i mrocznie. Jon Favreau zaserwuje nam najsmakowitsze potrawy, a Mickey Rourke i spółka staną do walki o damulkę, która jest warta grzechu.

„Szef” to smakowita komedia w gwiazdorskiej obsadzie, która rozbawi do łez i przyprawi każdego o wilczy apetyt.

Carl Casper (Favreau) jest szefem kuchni renomowanej restauracji w Los Angeles. Podchodzi do pracy z wielką pasją, a każda potrawa, którą wymyśla, to prawdziwe dzieło sztuki. Jednak kłótnia ze znienawidzonym krytykiem kulinarnym (Platt), w której znaczący udział ma niefortunny i niezwykle popularny wpis Carla na Twitterze oraz wynikły z tego konflikt z właścicielem restauracji (Hoffman), powodują, że Carl rzuca pracę. Postanawia zacząć wszystko od nowa, korzystając ze wsparcia przyjaciół – pięknej kelnerki Molly (Johansson), z którą romansuje, swojej byłej żony (Vergara) i jej obecnego partnera (Downey Jr.). Wkrótce jego nowy projekt staje się głośny w całej Ameryce, zaś Carl zyskuje sławę twitterowego celebryty.
 
 
„Sin City 2: Damulka warta grzechu” to kolejna historia osadzona w mrocznym Mieście Grzechu. Frank Miller i Robert Rodriguez nie tylko skompletowali gwiazdorską obsadę, ale przede wszystkim po raz kolejny brawurowo odtworzyli klimat Sin City.

Dwight (Josh Brolin) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green) - dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką - Marvem (Mickey Rourke).
 

 
Zapraszamy!
 
Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

Partnerzy